Udział w konkursach i akcjach

Od roku 2011 aktywnie uczestniczymy w konkursach organizowanych przez instytucje zewnętrzne i osiągamy na tym polu sukcesy w postaci zajmowania wiodących miejsc, otrzymując wyróżnienia i dyplomy np. w Konkursie plastycznym PCK,  w Turnieju pn. Bezpieczna zerówka. Bierzemy czynny udział w programach, przedsięwzięciach i akcjach tj. Przedszkole Talentów, Bezpieczne Przedszkole, Ogólnopolski Program Aquafresh, w tym konkurs plastyczny, Przedsięwzięcie Góra Grosza, Program Kubusiowi Przyjaciele Natury,  Program Czyste Powietrze Wokół Nas, Program Charytatywno- Ekologiczny "Zbieraj zakrętki",Świąteczna paczka, Akcja Cała Polska Czyta Dzieciom, "Pola nadziei" i inne. W nadchodzącym roku szkolnym  w/w zamierzenia będziemy kontynuować.

Opracowanie własne